17 HALCAMP RALLY
Kraków 02 - 09.09.2015     Zlot organizowany jest ponownie jak podczas 15. HALCAMP-RALLY na Camping nr 171 „Krakowianka” w Krakowie ul. Żywiecka Boczna 2 (www.krakowianka.info) jako impreza międzynarodowa z udziałem między innymi caravaningowców norweskich. Pobyt kolejnej grupy skandynawskiej i innych turystów wypełniony będzie wycieczkami mającymi na celu zwiedzenie Krakowa z największym w Polsce Rynkiem, Kościoła Mariackiego, Sukiennic, Uniwersytetu Jagiellońskiego, Barbakanu, Ulicy Floriańskiej, Zamku na Wawelu, (www.krakow.pl), (www.mariacki.com/index.php/pl), (www.wawel.krakow.pl).

     Odbędziemy też wycieczki autokarowe na spływ Dunajcem (www.splyw-dunajcem.com) i do Zakopanego (z wjazdem na Gubałówkę) (www.zakopane.pl), (www.pkl.pl) oraz do Kopalni Soli w Wieliczce (www.kopalnia.pl).

     Podczas każdej wycieczki degustować będziemy specjały polskiej kuchni w restauracjach regionalnych, w atrakcyjnej podziemnej restauracji w kopalni, a także  w jednej z najlepszych w Krakowie Restauracji „Hawełka” (www.hawelka.pl) (www.crosna.pl) (www.uborzanka.pl).


Copyright © halcamp-rally, Designed by Maciej Głowiński