7 HALCAMP RALLY (SPA) - POLANICA-ZDRÓJ
01 - 04.06.2012RELACJA Z 7 HALCAMP – RALLY (SPA)

          W czesko - polskim zlocie zorganizowanym ostatecznie w dniach 01-04.06.2012 w Polanicy przez Koło Miłośników Caravaningu przy P.W. HALCAMP oraz Caravan Club Pardubice uczestniczyło 28 załóg (ok. 70 osób) z dominującą jak zwykle grupą 24 czeskich. Pogoda dopisała zatem możliwa była realizacja programu w postaci wycieczek: pieszej z przewodnikiem i turystyczną kolejką po Polanicy. Ponadto indywidualnie uczestnicy udawali się na wycieczki rowerami i własnymi samochodami do Kłodzka, Dusznik, Szczytnej i Kudowy oraz pięknego prywatnego Ogrodu Japońskiego w Jarkowie koło Lewina Kłodzkiego, a nawet w Góry Stołowe.
         Baza zlotu czyli camping nr 169 w Polanicy przy ul. Sportowej 7 był zatem dobrze wybrany jako miejsce do aktywnej turystyki. Jego standard oraz piękne położenie wśród zieleni, a także przyjemna atmosfera sprzyjały odzyskiwaniu sił witalnych. Temu celowi służyła również możliwość korzystania z bogatej bazy Zespołu Uzdrowisk Kłodzkich „Słoneczne Termy Wielka Pieniawa” z powiększoną ilością stanowisk z masażami wodnymi i Jaskinia Solna „Galos”, gdzie dzięki staraniom organizatorów uczestnicy po bardzo zniżonych cenach mogli zażyć pełniejszego relaksu. Sama Polanica i Park Zdrojowy po dokonanych w ostatnich latach modernizacjach zachęcają do urokliwych spacerów i bardziej intensywnych nordic walking.
         Według czeskich gości, którzy w części przybyli tu po sześciu latach na kolejny zlot zmiany na lepsze są ogromne.
         Organizatorzy tradycyjnie przywitali uczestników aperitifem (dzieci sokiem), zapewnili kilka ciepłych posiłków oraz codziennie rano świeże pieczywo co również ułatwiło pełniejszy wypoczynek bez obowiązków aprowizacyjnych.
Był to zatem bardzo kameralny i udany zlot co podkreślali uczestnicy żegnając się przed wyjazdem.


Organizatorzy z P.W. Halcamp i CC Pardubice


ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ

Copyright © halcamp-rally, Designed by Maciej Głowiński